Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

K1 Projekt Sp. z o.o.

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Do zadań należeć będzie:

Modelowanie konstrukcji w trybie 3D;

Opracowywanie rysunków projektowych na etapie projektów budowlanych, wykonawczych i warsztatowych w zakresie konstrukcji żelbetowych oraz stalowych.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego kierunkowego – Budownictwo (absolwent);

Znajomości oprogramowania AutoCad, Robot, Ms Office;

Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność i samodzielność, rzetelność i terminowość

w realizacji powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Znajomość oprogramowania Tekla Structures i Nemetschek AllPlan;

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

Kandydatom oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

Pracę przy interesujących projektach realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą;

Elastyczne godziny pracy;

Ubezpieczenie grupowe;

Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami.

O nas

Firma K1 Projekt Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

K1 Projekt Sp. z o.o. to biuro projektowe działające w branży konstrukcyjno-budowlanej i architektonicznej zatrudniające 30 wykwalifikowanych inżynierów, zapewniające Inwestorom pełny kompleks usług projektowych od koncepcji do projektów wykonawczo-warsztatowych.