Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

MERAENG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0005 500 brutto / mies.
  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie dokumentacji rysunkowej na rynek polski i zagraniczny

  • wykonywanie obliczeń statycznych wspomagających Projektanta

  • praca w środowisku 3D (Tekla Structures, Allplan)

  • praca w środowisku 2D (ZWCAD)

Nasze wymagania

  • otwartość na naukę

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość programów AutoCad, ZWCAD

  • komunikatywne porozumiewanie się w języku angielskim

  • znajomość programu Allplan, Tekla Structures, SCIA Engineer, SPECBUD będzie dużym dodatkowym atutem

  • studentów również zapraszamy do współpracy

To oferujemy

  • możliwości nauki od doświadczonych projektantów

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach

  • możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień pod nadzorem doświadczonej kadry projektowej

  • wynagrodzenie 4000-5500 brutto w okresie próbnym

O nas

Firma MERAENG to biuro projektowe, zajmujące się kompleksową obsługą procesów budowlanych na każdym etapie- od projektu do wykonawstwa. Zajmujemy się projektowaniem zarówno konstrukcji typowych, jak i obiektów wymagających specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów konstrukcji stalowych, betonowych, murowych oraz drewnianych.

Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy oraz wymagające projekty, które obecnie wykonujemy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku Asystent Projektanta Konstrukcji.

Informacje o firmie: www.meraeng.com