Asystent projektanta konstrukcji stalowych

HURTOSTAL 2 SP. Z O.O.O firmie

HURTOSTAL 2 SP. Z O.O.

Pomorska 53B

Szczecin

Firma Hurtostal 2 została założona w 1993 roku. Od początku swojej działalności związani jesteśmy z branżą hutniczą.

Zajmujemy się:
  1. Częścią handlową – kompleksowe zaopatrzenie kontrahentów w wysokiej jakości wyroby stalowe.
  2. Serwisem stalowym, cięcie plazmą, cięcie laserem, cięcie piłami taśmowymi, cięcie nożycami hydraulicznymi, wykonywanie otworów prasą hydrauliczną, gięcie blach.
  3. Prefabrykacja prętów na potrzeby budownictwa.
  4. Śrutowanie i malowanie.
  5. Wykonywanie konstrukcji stalowych. UWAGA zatrudnienie związane jest z tym działem.
Firma w maju 2015r. uzyskała Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie sprzedaży hurtowej wyrobów hutniczych, natomiast w listopadzie 2015r. uzyskała Certyfikaty w zakresie usług obróbki metali i wytwarzania konstrukcji stalowych, wg normy EN PN 1090 i PN EN3834.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
wykonywanie rysunków warsztatowych na potrzeby produkcji na podstawie dokumentacji klienta oraz przygotowanie materiałów do ofert

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie rysunków warsztatowych na potrzeby wytwórni konstrukcji stalowych w programie SOLIDWORKS,
  • Przygotowywanie danych i rysunków do ofert według potrzeb koordynatora produkcji,
  • Kontakt z klientem w celu ustalania szczegółowych wymagań,
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych, na malarnię i do wypalania
  • Przygotowywanie materiałów do ofert,
  • Ścisła współpraca z działem produkcji i działem handlowym,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wymagane min 0.5 roku doświadczenia w projektowaniu konstrukcji stalowych,
  • Bardzo dobra  znajomość rysunku technicznego jak również programów typu AUTOCAD i SOLIDWORKS
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Szanse na rozwój zawodowy  wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby spełniające Nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji
za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej Klauzuli Zgody:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy