Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji stalowych

HURTOSTAL 2 SP. Z O.O.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie rysunków warsztatowych na potrzeby wytwórni konstrukcji stalowych w programie SOLIDWORKS,

  • Przygotowywanie danych i rysunków do ofert według potrzeb koordynatora produkcji,

  • Kontakt z klientem w celu ustalania szczegółowych wymagań,

  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych, na malarnię i do wypalania

  • Przygotowywanie materiałów do ofert,

  • Ścisła współpraca z działem produkcji i działem handlowym,

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Wymagane min 0.5 roku doświadczenia w projektowaniu konstrukcji stalowych,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego jak również programów typu AUTOCAD i SOLIDWORKS

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

HURTOSTAL 2 SP. Z O.O.

Firma Hurtostal 2 została założona w 1993 roku. Od początku swojej działalności związani jesteśmy z branżą hutniczą.

Zajmujemy się:

Częścią handlową – kompleksowe zaopatrzenie kontrahentów w wysokiej jakości wyroby stalowe.

Serwisem stalowym, cięcie plazmą, cięcie laserem, cięcie piłami taśmowymi, cięcie nożycami hydraulicznymi, wykonywanie otworów prasą hydrauliczną, gięcie blach.

Prefabrykacja prętów na potrzeby budownictwa.

Śrutowanie i malowanie.

Wykonywanie konstrukcji stalowych. UWAGA zatrudnienie związane jest z tym działem.

Firma w maju 2015r. uzyskała Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie sprzedaży hurtowej wyrobów hutniczych, natomiast w listopadzie 2015r. uzyskała Certyfikaty w zakresie usług obróbki metali i wytwarzania konstrukcji stalowych, wg normy EN PN 1090 i PN EN3834.

Przewiń do profilu firmy