Oferta pracy

Asystent Projektanta Konstrukcji

RZ-BUDOWNICTWOO firmie

RZ-BUDOWNICTWO

TB

Warszawa

Biuro Projektowe zajmujące się wykonywaniem projektów w zakresie budownictwa lądowego branży konstrukcyjnej.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Asystenta Projektanta Konstrukcji

Opis stanowiska:

  • sporządzanie i wykonywanie dokumentacji technicznych konstrukcji (rysunkowych i opisowych) do projektów:
    • budowlanych
    • wykonawczych
    • warsztatowych
    • rozbiórek

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunek: Budownictwo
  • znajomość zagadnień konstrukcji żelbetowych i stalowych
  • dobra znajomość programów typu CAD i Office
  • mile widziane doświadczenie poparte pracą przy wykonywaniu i sporządzaniu dokumentacji projektowych
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość programów rodziny ABC, RM-WIN, AxisVM X4, Bocad

Oferujemy:

  • praca w miłym zespole
  • ciekawą pracę przy projektowaniu konstrukcji obiektów
  • możliwość odbycia praktyki i zdobycia doświadczenia
  • dogodny dojazd do miejsca pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Biuro:
Al. Krakowska 110/114 Bud. B26 lp
02-256 Warszawa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy