Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

RZ-BUDOWNICTWO BIURO PROJEKTÓW NADZORY INWESTYCYJNE Robert ZembrzyckiO firmie

4 2007 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i wykonywanie dokumentacji technicznych konstrukcji (rysunkowych i opisowych) do projektów:

  • budowlanych

  • wykonawczych

  • warsztatowych

  • rozbiórek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunek: Budownictwo

  • znajomość zagadnień konstrukcji żelbetowych i stalowych

  • dobra znajomość programów typu CAD i Office

  • mile widziane doświadczenie poparte pracą przy wykonywaniu i sporządzaniu dokumentacji projektowych

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • mile widziana znajomość programów rodziny ABC, RM-WIN, AxisVM X4, Bocad

To oferujemy

  • praca w miłym zespole

  • ciekawą pracę przy projektowaniu konstrukcji obiektów

  • możliwość odbycia praktyki i zdobycia doświadczenia

  • dogodny dojazd do miejsca pracy

Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Biuro Projektowe zajmujące się wykonywaniem projektów w zakresie budownictwa lądowego branży konstrukcyjnej.