Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta Konstrukcji

RZ-BUDOWNICTWO BIURO PROJEKTÓW NADZORY INWESTYCYJNE Robert ZembrzyckiO firmie

4 200–7 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i wykonywanie dokumentacji technicznych konstrukcji (rysunkowych i opisowych) do projektów:
  • budowlanych
  • wykonawczych
  • warsztatowych
  • rozbiórek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunek: Budownictwo
  • znajomość zagadnień konstrukcji żelbetowych i stalowych
  • dobra znajomość programów typu CAD i Office
  • mile widziane doświadczenie poparte pracą przy wykonywaniu i sporządzaniu dokumentacji projektowych
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość programów rodziny ABC, RM-WIN, AxisVM X4, Bocad

To oferujemy

  • praca w miłym zespole
  • ciekawą pracę przy projektowaniu konstrukcji obiektów
  • możliwość odbycia praktyki i zdobycia doświadczenia
  • dogodny dojazd do miejsca pracy

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Biuro Projektowe zajmujące się wykonywaniem projektów w zakresie budownictwa lądowego branży konstrukcyjnej.

Asystent Projektanta Konstrukcji, Warszawa