Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do [podaj: nazwę firmy] z siedzibą w: [podaj: ulica i nr], [podaj: kod pocztowy] [podaj: miejscowość] (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [wstaw e-mail do kontaktu dla kandydatów].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

KRITTER Michał Miszczuk

  • Siłaczki 3/9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 07 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Siłaczki 3/9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Asystenta Projektanta.

Początkowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

- Sumienne uczestniczenie w szkoleniach na temat prefabrykacji, oprogramowania oraz rozwiązań technicznych

- Opracowywania dokumentacji technicznej prefabrykatów, dokumentacji montażowej oraz pozostałych dokumentów wymaganych do wzniesienia obiektu

- Wykonywanie obliczeń statyczno - wytrzymałościowych niektórych elementów budynku

Następnie zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna dodatkowo za:

- Zarządzanie prowadzonym przez siebie projektem

- Kontakt i koordynację z Klientem, projektantami innych branż oraz wykonawcą na budowie

- Tworzenie modeli budynków w programach do obliczeń statycznych

- Rozwiązywanie problemów projektowych

- Rozwiązywanie problemów produkcyjnych powstałych podczas procesu produkcji

- Rozwiązywanie problemów wykonawczych powstałych podczas wznoszenia konstrukcji

- Planowanie harmonogramu prac projektowych oraz dbanie o terminowe wykonanie tychże

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub ostatni rok studiów (wymagana dyspozycyjność ok. 40h tygodniowo)

  • dobra znajomość programu AutoCAD

  • mile widziana znajomość programów Dlubal RFEM, StruSoft FEM Design 3D, StruSoft IMPACT, Tekla Structures

  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość j. szwedzkiego lub duńskiego

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac, chęć do rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w specjalistycznej dziedzinie budownictwa jaką jest prefabrykacja żelbetowa

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • elastyczny czas pracy (samodzielne planowanie czasu pracy), możliwość częściowej pracy z domu

  • możliwość wyboru typu umowy (o pracę/dzieło/B2B)

O nas

Jesteśmy młodym zespołem inżynierów z bogatym doświadczeniem w prefabrykacji żelbetowej. Projektujemy budynki mieszkalne, przemysłowe oraz użyteczności publicznej w technologii prefabrykacji. Nasze projekty są realizowane w Skandynawii, głównie w Szwecji i Danii.

www.kritter.pl