Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

DMK Projekt, Dałek, Kowalczyk, inżynierowie budownictwa, Sp. PO firmie

  • Trojańska 7
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

DMK Projekt, Dałek, Kowalczyk, inżynierowie budownictwa, Sp. P

Trojańska 7

Warszawa

Biuro projektów konstrukcji budowlanych, istniejące od 2009 roku. Realizujemy projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz sektora publicznego. Współpracujemy z najlepszymi architektami i największymi wykonawcami konstrukcji.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie modeli obliczeniowych i wymiarowanie konstrukcji budynków żelbetowych z zakresu budownictwa mieszkaniowego-wielorodzinnego i biurowego
  • tworzenie modeli obliczeniowych i wymiarowanie konstrukcji obiektów budownictwa przemysłowego, żelbetowych-prefabrykowanych i stalowych
  • udział w sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie rysunków szalunkowych i zbrojeniowych, opisów technicznych etc.
  • wykonywanie modeli obliczeniowych oraz rysunków konstrukcji w 2D i 3D
  • tworzenie projektów warsztatowych konstrukcji stalowych przy pomocy oprogramowania 3D
  • pracę w większych zespołach projektowych
  • osobom o większym doświadczeniu oferujemy możliwość samodzielnego prowadzenia projektów oraz zarządzanie zespołami projektowymi

Wymagania:

  • wymagane wyższe wykształcenie w zakresie projektowania konstrukcji lub kierunkowe techniczne
  • wymagamy dobrej znajomości norm i przepisów oraz ogólnej wiedzy technicznej z zakresu projektowania i tworzenia dokumentacji
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz programów z rodziny ABC, RM-win, Allplan, SCIA
  • mile widziana znajomość nakładki BW-CAD
  • sumienność, rzetelność i samodzielność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym zespole w swobodnej atmosferze
  • naukę i pracę przy pomocy programów obliczeniowych i graficznych 2D i 3D
  • udział w projektach renomowanych architektów i wykonawców
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne