Asystent Projektanta Konstrukcji

CADIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

CADIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kleczkowska

Wrocław

Biuro konstrukcyjne CADIN zatrudni
Asystenta Projektanta Konstrukcji

Wymagania:

  • absolwenci lub studenci IV, V roku wydziału budownictwa (preferowana specjalność: Konstrukcje Budowlane)
  • znajomość podstaw statyki
  • znajomość programów Allplan, Planbar, Autodesk Advance Steel będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • wykonywanie dokumentacji rysunkowej budynków jedno i wielorodzinnych, obiektów przemysłowych oraz inżynierskich
  • wykonywanie obliczeń statycznych
  • prowadzenie uzgodnień z architektami z zakresu konstrukcji obiektów
  • koordynacja prac przy projektowaniu konstrukcji prefabrykowanych, wykonywanie rysunków konstrukcji prefabrykowanych

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub zlecenie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia z programów Allplan, Planbar, Autodesk Advance Steel
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy