Oferta pracy

Asystent projektanta Konstrukcji

L-BITO firmie

L-BIT

Laskowa 4

Wrocław

Biuro projektów L-Bit powstało w 1998 roku. Jest profesjonalną firmą inżynierską specjalizującą się w sporządzaniu dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji budowlanych. Przedmiotem naszych opracowań są obiekty przemysłowe, handlowe, obiekty użyteczności publicznej, budynki mieszkalne i biurowe. Współpracujemy z dużymi polskimi i niemieckimi biurami projektów przy wymagających inwestycjach.

W związku z rozbudową biura poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej, wykonawczej i warsztatowej
  • Wykonywanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych w programie Allplan
  • Modelowanie konstrukcji i wykonywanie rysunków szalunkowych w programach Revit i Allpan
  • Wykonywanie obliczeń statycznych w programach Robot, SOFiSTiK, Frilo i ABC Płyta
  • Możliwość pracy w zaawansowanym środowisku BIM 3D (Allplan 3D, Revit, BIM Collab, BIM Vision, Tekla BIMSight)
  • Współpraca z zagranicznymi biurami projektowymi

Wymagania:

  • Absolwenci lub studenci wydziału budownictwa (studia inżynierskie / magisterskie)
  • Znajomość podstaw projektowania konstrukcji żelbetowych
  • Dokładność i sumienne podejście do obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programu Allplan i/lub Revit będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej przy dużych i ciekawych obiektach
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w zakresie obsługi i wykorzystania nowoczesnego oprogramowania wspierającego projektowanie w środowisku BIM 3D (Allplan, Revit, Robot, SOFiSTiK, Frilo)
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wzbogacone o system premiowy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Kartę Multisport, pakiet ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny czas pracy
  • Weekendowe wyjazdy integracyjne
JEŚLI CHCESZ POZNAĆ NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE PROCES PROJEKTOWANIA PRZYJDŹ DO NAS!
CZEKAMY NA CIEBIE!

Dane kontaktowe:
L-Bit
Ul. Laskowa 4, 50-510 Wrocław
Osoba kontaktowa: Agnieszka Radochońska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy