Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

GSBK BIURO KONSTRUKCYJNE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Nyska 73, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

GSBK BIURO KONSTRUKCYJNE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nyska 73

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie opracowywania dokumentacji projektowej (od koncepcyjnej aż po wykonawczą lub warsztatową),

  • Tworzenie modeli obliczeniowych 3D na potrzeby analizy statyczno-wytrzymałościowej konstrukcji,

  • Tworzenie modeli 3D (BIM) konstrukcji żelbetowych w programie Revit na potrzeby projektów budowalnych oraz wykonawczych,

  • Tworzenie modeli 3D (BIM) konstrukcji stalowych w programie TEKLA na potrzeby dokumentacji warsztatowej,

  • Wspólne wypracowywanie i analiza rozwiązań projektowych,

  • Udział w koordynacji międzybranżowej oraz między zespołowej,

  • Wsparcie w rozwoju oddziału biura.

Nasze wymagania

  • Preferowani studenci IV lub V roku studiów dziennych lub zaocznych na kierunkach Budownictwo (specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie lub pokrewne),

  • Bardzo dobre lub dobre wyniki w nauce, zwłaszcza pod kątem przedmiotów konstrukcyjnych (Konstrukcje Żelbetowe, Konstrukcje Stalowe, Konstrukcje Sprężone i Prefabrykowane)

  • Bardzo dobra znajomość podstaw mechaniki teoretycznej i wytrzymałości materiałów,

  • Znajomość programów branżowych (m.in. AutoCad, ROBOT, REVIT) oraz pakietu Office,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność współdziałania i pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programów branżowych (RFEM, TEKLA),

  • Gotowość i chęć pogłębiania wiedzy w obszarze konstrukcji żelbetowych i stalowych,

  • Zaangażowanie w prace kół naukowych,

  • Dokładność i sumienność,

  • Kreatywność, wielozadaniowość.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii,

  • Możliwość długoletniej pracy w stabilnej firmie o bogatym portfolio projektowym i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wsparcie w rozwoju zainteresowań i umiejętności projektowych, umiejętności miękkich, możliwość uczestniczenia w konferencjach i warsztatach naukowych,

  • Możliwość odbycia praktyk potrzebnych do uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne