Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

GP STRATEGIES POLAND SP. Z O. O.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów konstrukcyjnych dla obiektów przemysłowych, instalacji przemysłowych i technologicznych, w zakresie konstrukcji stalowych i żelbetowych

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych pod kierunkiem projektanta (wymagana samodzielność w obsłudze oprogramowania Autodesk Robot Structural Analisys, znajomość metod obliczeniowych, metod modelowania i definiowania parametrów normowych konstrukcji, norm itp.)

  • Tworzenie modeli konstrukcyjnych 3D obliczeniowych i rysunkowych i opracowywanie rysunków konstrukcyjnych 2D

  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Konstrukcje Budowlane)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, (praca przy projektach dla budownictwa przemysłowego będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD

  • Dobra znajomość programów obliczeniowych na bazie Autodesk Robot Structural Analisys (program podstawowy i komponenty)

  • Doświadczenie w pracy przy wykorzystaniu programów Advance Steel (praca w środowisku 3D)

  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych w oparciu o Eurokody,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B.