Oferta pracy

Asystent Projektanta Konstrukcji

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zwycięska 41, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Zwycięska 41

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji projektowych w zakresie konstrukcji głównie obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych i obiektów im towarzyszących;

  • Wykonywanie Modelu 3D w środowisku TEKLA ;

  • Wykonywanie modeli obliczeniowych i obliczeń statyczno-wytrzymałościowych;

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z poprawnym wykonaniem obudowy dokumentacji;

  • Wykonywanie rysunków warsztatowych i montażowych;

  • Kompletacja dokumentacji oraz nadzorowanie procesu uzgodnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. inżynierskie techniczne, w specjalizacji konstrukcje budowane;

  • Bardzo dobrą znajomość AutoCAD;

  • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowych;

  • Znajomość środowiska Tekla, Bocad - będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;

  • Odpowiedzialność oraz sumienność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy

  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży

  • Szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin