Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Konstrukcji

CADIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji żelbetowych i stalowych

  • tworzenie rysunków wykonawczych konstrukcji żelbetowych i stalowych w 3D

  • prowadzenie uzgodnień z architektami, budową i zakładami prefabrykacji z zakresu konstrukcji obiektów

Nasze wymagania

  • absolwenci lub studenci IV, V roku wydziału budownictwa (preferowana specjalność: Konstrukcje Budowlane)

  • znajomość podstaw statyki budowli

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość kształtowania zbrojenia, norm i zasad sztuki budowlanej

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

  • zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość programu Allplan

  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji prefabrykowanych

To oferujemy

  • umowę o pracę/zlecenie

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (adekwatne do posiadanych umiejętności)

  • pracę na nowoczesnym i licencjonowanym oprogramowaniu

  • pracę przy ciekawych projektach

  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych