Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta konstrukcji

DECONVEST sp. z o.o.O firmie

5 5006 300 / mies. (zal. od umowy)
  • plac Muzealny 4
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

DECONVEST sp. z o.o.

plac Muzealny 4

Wrocław

to biuro projektowe działające w branży konstrukcyjno-budowlanej. Specjalizujemy się w dokumentacji projektowej w zakresie projektów budowlanych, wykonawczych i technologicznych.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie rysunków projektowych na etapie projektów budowlanych, wykonawczych i warsztatowych w zakresie konstrukcji żelbetowych oraz stalowych

  • tworzenie modeli obliczeniowych i wymiarowanie konstrukcji budynków z zakresu budownictwa mieszkaniowego-wielorodzinnego i biurowego oraz budownictwa przemysłowego

  • uczestnictwo w wykonywaniu obliczeń statycznych oraz wymiarowaniu elementów konstrukcyjnych

  • udział w sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie rysunków szalunkowych i zbrojeniowych, opisów technicznych etc.

  • tworzenie dokumentacji rysunkowej oraz modeli 3D w środowisku BIM Nemetchek oraz Revit

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe budowlane – ogłoszenie skierowane do osób mających tytuł magistra lub będących na ostatnim roku studiów magisterskich

  • bardzo dobra znajomość programu Allplan Nemetschek

  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość oprogramowania Revit

  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu obliczeń statycznych przestrzennych układów monolitycznych w programie Robot Structural Analysis (opcjonalnie RFEM) lub doświadczenie w wymiarowaniu prętowych oraz powłokowych elementów żelbetowych wg. PN-EN-1992

  • min. 12 miesięcy doświadczenia w pracy w biurze projektowym

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność, poczucie estetyki

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • język niemiecki (nie jest wymagany, ale będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • 3 miesięczny okres próbny na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie – od 5 500zł do 6 300zł brutto (od 4 000zł do 4 500zł netto) podczas okresu próbnego, renegocjacja warunków umowy po ukończonym okresie próbnym

  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w pracy nad międzynarodowymi projektami

Ogłoszenie archiwalne