Logo Pracuj.pl

Asystent projektanta konstrukcji żelbetowych

KZ STUDIO PROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 800–7 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

KZ STUDIO PROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ostatnia 1C

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział, na poziomie adekwatnym do doświadczenia i predyspozycji, w projektowaniu obiektów kubaturowych (PB + PW)
  • samodzielne modelowanie, obliczenia statyczno - wytrzymałościowe (ARSA, ABC, Advanced Design)
  • modelowanie, koordynacja oraz tworzenie projektów w programie REVIT (BIM)
  • kreślenie zbrojenia ALLPLAN, STRAKON
  • tworzenie rysunków szalunkowych

Nasze wymagania

  • nie musisz mieć doświadczenia, doświadczenie w tym wypadku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziani studenci kierunków KBI i Budownictwo
  • nieszablonowe i kreatywne podejście do projektowania konstrukcji
  • duża przestrzenna wyobraźnia
  • zdolności w kierunku samodzielnego rozwiązywania problemów konstrukcyjnych oraz kształtowania układów konstrukcyjnych.
  • znajomość min. jednego z programów: REVIT, STRAKON, ALLPLAN
  • znajomość programu CAD 2D
  • znajomość i umiejętność stosowania norm
  • chęć do nauki oraz samodoskonalenia się

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 2005r. w której portfolio znajdują się setki zaprojektowanych obiektów kubaturowych.
  • możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności oraz praktyki na potrzeby uzyskania uprawnień
  • udział w pełnym procesie projektowym od koncepcji po nadzór nad budową
  • wewnętrzne szkolenia i możliwość pracy na nowoczesnym oprogramowaniu

O nas

Biuro projektowe działa na rynku od 2005 r. W swoim portfolio ma setki zaprojektowanych i zrealizowanych obiektów kubaturowych. Do projektowania i sporządzania projektów używamy nowoczesnego oprogramowania i działamy od kilku lat w technologii BIM. Zatrudniamy ~ 25 osób

Asystent projektanta konstrukcji żelbetowych, Ostatnia 1C, Prądnik Czerwony, Kraków