Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta konstrukcji żelbetowych

  • Krępice (pow. średzki), Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JORDAHL & PFEIFER Technika
    Budowlana Sp. z o.o.

    reprezentuje znane na rynku budowlanym marki
    Jordahl, Pfeifer, H-Bau i Calenberg.
    Naszą dewizą jest pomoc partnerom w zakresie
    technologii konstrukcji żelbetowych oraz linowych.
    W myśl zasady: „swoboda architektury, perfekcja
    konstrukcji" - czynimy przestrzeń wokół nas przyjazną.
    W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu
    projektowego poszukujemy nowego pracownika na
    stanowisko
    Asystenta projektanta konstrukcji żelbetowych
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Krępice (pow. średzki)
    Opis stanowiska:
    • Opracowywanie i przygotowanie dokumentacji projektowych
    • Obliczenia i dobór elementów systemowych
    • Przygotowywanie zestawień elementów systemowych na podstawie dokumentacji projektowych
    • Doradztwo techniczne
    • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań technicznych
    Wymagania:
    • Ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo
    • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji betonowych
    • Znajomość oprogramowania Autocad, Ms Office, Cadsis, Nemetschek Allplan
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z klientem
    • Odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
    Oferowane warunki pracy:
    • Stabilne stanowisko pracy w zgranym zespole projektowym
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Praca w organizacji o wieloletniej tradycji gospodarczej
    • Wyposażenie w narzędzia pracy dostosowane do realizacji powierzonych zadań
    • Rozwój zawodowy, szkolenia oraz benefity pracownicze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i wykonywanych zadań
    • Świetna atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
    opis