Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta - Konstruktora Maszyn

ControlTec Sp. z o.o.

Tarnogajska 11/13

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktualnie poszukujemy osoby do Naszego zespołu konstruktorów w dziale przemysłu maszynowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna traktować mechanikę jak pasję, myśleć kreatywnie, koncentrować się na efektach pracy. Z uwagi na fakt, że większość budowanych maszyn to produkty jednostkowe, praca bezustannie dostarcza nowych wyzwań.

  • Pomoc w projektowaniu maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych

  • Udział w rozruchu i wdrożeniu budowanych maszyn i urządzeń

  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych wynikłych na etapie projektu i uruchomień

  • Pomoc w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej i wykonawczej

  • Współpraca z działem logistyki i zakupów, warsztatem montażu, warsztatem CNC

Nasze wymagania

  • Absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów na kierunku mechanika i budowa maszyn

  • Dyspozycyjność do pracy minimum 3 dni w tygodniu (między poniedziałkiem a piątkiem pełne 3 dni dostępności lub więcej)

  • Umiejętność tworzenia rysunków technicznych

  • Wysoce rozwinięte kreatywne myślenie

  • Zaangażowanie w pracę, nastawienie na efekt końcowy

  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Znajomość środowiska projektowego: SolidWorks, AutoCad, Inventor

  • Znajomość zagadnień z branży automatyki

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość dynamicznego rozwoju w ustalonym z pracodawcą kierunku

  • Codzienna współpraca z liderami branży mechanicznej, konstrukcyjnej, a także branży elektrycznej i programistycznej

  • Udział w interesujących projektach, realizowanych dla największych firm działających w kraju

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie (po studiach przejście na umowę o pracę)

  • W przypadku przejścia na umowę o pracę – pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Elastyczne godziny pracy – do ustalenia z pracodawcą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • dofinansowanie do karty Multisport

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Firma ControlTec, to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce. Nasze projekty charakteryzują się jakością, bezpieczeństwem oraz poparte są 20-letnim doświadczeniem.

Co warto jeszcze wiedzieć o nas ?

Zatrudniamy już ponad 250 specjalistów. Nasz zespół tworzą w głównej mierze inżynierowie m. in.: programiści, projektanci, automatycy, robotycy, elektrycy, konstruktorzy i inni. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Przewiń do profilu firmy