Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta

  • Koszajec (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-05-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

    ASYSTENT PROJEKTANTA
    Miejsce pracy: Koszajec (pow. pruszkowski)

    CEL STANOWISKA:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów technicznych deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego w ramach obsługi projektowej firmy ULMA.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów

    • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych

    • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne

    • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem

    • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

    POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

    • Absolwent, ewentualnie student IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
    • Dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych

    • Biegłej obsługi komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD

    • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań

    • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań

    • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

    • Kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską

    • Pracę w młodym i ambitnym zespole

    • Możliwość nabywania doświadczeń oraz  rozwoju osobistego w ramach struktury Firmy

    • Możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy z wybranych miejsc Warszawy

    • Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę

    • Kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę

    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy/a do zdobywania nowych doświadczeń w firmie o międzynarodowym zasięgu, zapraszamy do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.