Oferta pracy

Asystent Projektanta

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie danych wejściowych oraz warunków technicznych od inwestora;

  • Pozyskiwanie zgód formalno-prawnych dla przyłączy i linii kablowych;

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej pod nadzorem doświadczonych projektantów.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD;

  • Znajomość podstaw programu QGIS oraz wiedza z zakresu branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;

  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji;

  • Umiejętności analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;

  • zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;

  • atrakcyjny pakiet benefitów w postaci możliwości korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.

Impel Industrial Services tworzy grupa spółek realizujących specjalistyczne usługi skierowane do sektora przemysłowego. Wspieramy procesy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu oraz wspomagamy naszych klientów w zarządzaniu obszarem utrzymania ruchu. Naszym priorytetem jest stała gotowość w utrzymaniu bezawaryjnego działania instalacji technologicznych zakładów przemysłowych, zapobieganie przestojom w przemyśle oraz dbałości o bezpieczeństwo i komfort pracy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.