Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Projektanta

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy sporządzaniu projektów wykonawczych i budowlanych

  • Prowadzenie uzgodnień projektowych

  • Udział przy sporządzaniu analiz techniczno-ekonomicznych

  • Opracowywanie ekspertyz technicznych

  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)

  • Znajomość podstawowych programów biurowych

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Ukończone lub w trakcie wyższe studia techniczne kierunek elektrotechnika

  • Znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy