Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

AMG Ingenieurbüro

  • Dworska 23, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Dworska 23

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Udział w wizytach na stacjach bazowych telefonii komórkowej w Niemczech (praca na wysokości)

  • Dokumentowanie stanu stacji bazowych telefonii komórkowej poprzez wykonanie zdjęć i pomiarów terenowych

  • Analiza na miejscu realizacji nowych planów

  • Przygotowanie sprawozdań z wizyt w terenie

  • Koordynacja z działem planowania

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (w celu komunikacji na miejscu)

  • Znajomość konstrukcji stalowych/betonowych

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej

  • Motywacja do pracy w zespole

  • Motywacja do nauki od doświadczonych profesjonalistów

To oferujemy

  • Zakwaterowanie i samochód opłacane przez firmę

  • Umowa o pracę

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w szybko rozwijającej się firmie

O nas

AMG Ingenieurbüro jest hiszpańskim biurem technicznym specjalizującym się w świecie telekomunikacji. Od prawie 10 lat współpracujemy przy rozwoju 5G i innych technologii mobilnych. Ze względu na szybki wzrost i rosnącą ilość pracy w ostatnich latach, zdecydowaliśmy się otworzyć nowe międzynarodowe biuro w Krakowie, aby zdywersyfikować naszą działalność i rozwijać talenty naszego zespołu. Jeśli jesteś proaktywny i chętny do nauki, dołącz do nas!