Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

SANDER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert

  • Przygotowywanie opracowań technicznych instalacji ogrzewania podłogowego oraz instalacji wody

  • Obliczanie zapotrzebowania na ciepło budynku

  • Wsparcie techniczne działu handlowego

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,Brics CAD, pakietu MS Office.

  • Doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość obsługi programów pakietu Office

  • Znajomość oprogramowania CAD

  • Znajomość oprogramowania Instal Soft (mile widziane)

  • Doświadczenie w branży instalacji HVAC/wykształcenie kierunkowe

  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność planowania pracy własnej

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego.

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach.

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

SANDER SYSTEM Sp. z o. o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie działa na rynku sanitarno – grzewczym od kilku lat. Nasza firma to zespół fachowców w dziedzinie ogrzewania podłogowego. Proponujemy nowoczesne i innowacyjne suche systemy ogrzewania podłogowego i ściennego jak i tradycyjne mokre podłogówki. Jesteśmy profesjonalistami pełnymi zapału w tworzeniu kompletnych instalacji i rozwiązań grzewczych do domów, biur, budynków użyteczności publicznej, hal. Działamy na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy