Asystent projektanta

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Spółka z o.o.

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Sp. z o.o. jest renomowaną firmą zajmująca się usługami z zakresu elektroenergetyki. Dzięki blisko 70-letniemu doświadczeniu oraz silnej pozycji na rynku z branży elektrycznej realizujemy szeroką gamę usług projektowych i wykonawczych zlecanych przez Operatorów Sieci Dystrybucyjnych (np. TAURON Dystrybucja S.A., PGE Dystrybucja S.A), Zakłady Produkcyjne oraz prywatnych Inwestorów na terenie całej Polski.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie dokumentacji techniczno-prawnej w zakresie sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia,
    • koordynacja prac projektowo-wykonawczych,
    • współpraca z innymi projektantami branżowymi,
    • możliwość uczestnictwa w spotkaniach z inwestorami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: elektrotechnika, energetyka lub pokrewne),
    • dobra znajomość programów typu CAD,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość branży energetycznej,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • odpowiedzialność,
    • komunikatywność.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę na pełny etat,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • możliwość odbycia praktyki projektowej niezbędnej do ubiegania się o uprawnienia budowlane do projektowania,
    • praca w przyjaznej atmosferze.

    W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.