Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent projektanta

INFRA-PROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Biuro projektów infrastrukturalnych z siedzibą w centrum Krakowa przy ulicy Szlak 31 poszukuje asystentów.

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w realizacji projektów w specjalizacji: kolejowej / elektroenergetycznej
  • sporządzanie rysunków / wykonywanie projektów na wszystkich etapach ich realizacji
  • przygotowanie wniosków formalnych i nadzorowanie procesu uzyskiwania dokumentów i decyzji administracyjnych
  • współpraca z projektantami branżowymi oraz podwykonawcami

Wymagania i oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, w specjalizacji: kolejowej / elektroenergetycznej
  • minimum rok doświadczenia pracy w biurze projektów w charakterze asystenta projektanta
  • dobra znajomość oprogramowania do projektowania m.in. programów Bentley, AutoCAD oraz pakietu Office
  • zaangażowanie i chęci rozwijania swojej wiedzy i umiejętności
  • odpowiedzialność, samodyscyplina, dokładność
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia nowych doświadczeń
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • wsparcie w uzyskiwaniu uprawnień budowlanych

Zgłoszenia CV prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje i nie zwracamy dokumentów aplikacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne