Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

VST Polska sp. z o.o.O firmie

  • Bociana 22A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

VST Polska sp. z o.o.

Bociana 22A

Kraków

VST Polska Sp. z o.o. jest spółką należącą do grupy VST z siedzibą główną w Austrii, oferującą usługi inżynieryjne z zakresu projektowania i budowy dużych konstrukcji budowlanych na terenie całej Polski. VST Polska Sp. z o.o. realizuje swoje projekty przy zastosowaniu innowacyjnych i opatentowanych elementów deskowania kompozytowego VST. Silnymi zaletami systemu VST jest fakt, iż elementy prefabrykowane VST są betonowane tylko na placu budowy, mają stosunkowo niewielką masę i mogą być łatwo dostarczane na wszystkie place budowy w całej Europie, bezpośrednio z własnej fabryki VST na Słowacji.

Twoje zadania

  • wykonywanie rysunków produkcyjnych dla systemu VST
  • tworzenie dokumentacji projektowej dla systemu VST
  • wykonywanie rysunków wykonawczych konstrukcji żelbetowych
  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów oraz kosztorysów ofertowych
  • tworzenie zapytań i ocena ofert od podwykonawców
  • współpraca w zakresie działań sprzedażowych

Twój profil

  • wykształcenie techniczne na kierunkach Budownictwo
    Inżynieria Lądowa (specjalność KBI lub pokrewne)
  • zainteresowanie w zakresie konstrukcji żelbetowych
  • mile widziana znajomość programu Allplan Nemetschek
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność

Co zapewniamy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i doświadczenia
  • międzynarodowe środowisko pracy z długotrwałym zatrudnieniem w stabilnej finansowo Grupie VST
  • dynamiczna i otwarta atmosfera pracy
  • płaska hierarchia
  • laptop i telefon komórkowy, także do użytku prywatnego

           i wiele więcej…

Kontakt z nami

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie, w tym informację o Twoim okresie wypowiedzenia oraz oczekiwaniach finansowych.

Ogłoszenie archiwalne