Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

Biprocemwap Sp.zo.o.O firmie

Biprocemwap Sp.zo.o.

Kazimierza Morawskiego 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Opracowywanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych w branży technologiczno-mechanicznej

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej 2D i 3D

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej, opisów technicznych, przedmiarów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechaniczny lub pokrewny)

  • Doświadczenie na stanowisku Asystenta projektanta

  • Znajomość branży przemysłowej w zakresie materiałów budowlanych (transport kruszyw i materiałów sypkich, instalacje magazynowania i dozowania materiałów sypkich: cement, wapno, gips, itd., transport pneumatyczny)

  • Praktyczna znajomość czytania i opracowywania dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej 2D i 3D

  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką, pneumatyką

  • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania Solid Works, AutoCad

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Adekwatne do umiejętności wynagrodzenie

  • Udział w ciekawych projektach

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Pracę w bardzo interesującej branży