Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ELTEL NETWORKS ENGINEERING SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: MAZOWIECKA 21, 30-019 KRAKÓW (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: https://www.eltelnetworks.pl/o-nas/polityka-ochrony-danych-osobowych/.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta linii elektroenergetycznych WN

ELTEL NETWORKS ENGINEERING SPÓŁKA AKCYJNA

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w wykonywaniu dokumentacji projektowej w zakresie linii elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć

  • Opracowywanie rysunków projektowych, zestawień tabelarycznych, opisów technicznych itp.

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów powstałych podczas procesu projektowania

  • Ewidencja dokumentacji oraz współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrotechnika lub energetyka, (lub studenci ostatnich lat ww. kierunków)

  • Dobra znajomość MS Office, Auto CAD

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, otwartość na bieżące potrzeby zespołu

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak i międzynarodowym

  • Realizacja projektów krajowych oraz międzynarodowych

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, karta multisport)

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań w ramach współpracy z doświadczonym zespołem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów

  • Uczestnictwo w PPE (Pracowniczym Programie Emerytalnym)

  • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

Eltel Networks Engineering a SA należy do międzynarodowej grupy Eltel - doświadczonego dostawcy infrastruktury i usług sieciowych, koncentrującego się na sieciach energetycznych i telekomunikacyjnych na całym świecie. Eltel Networks Engineering SA posiada ponad 70-letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów elektroenergetycznych liniowych i stacyjnych, Obecnie firma zatrudnia ponad 100 osób, które z pasją tworzą i realizują projekty elektroenergetyczne i telekomunikacyjne.

DOŁĄCZ DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Kraków (lub inna lokalizacja z możliwością pracy zdalnej)