Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

Pro Vento Energia Sp. z o.o.

Bydgoska 20

Lisi Ogon (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych /lub wsparcie projektanta

  • samodzielne opracowanie projektów /lub wsparcie projektanta w ich opracowaniu

  • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów

  • współpraca z zespołem projektowym

  • udział w spotkaniach projektowych

Nasze wymagania

  • umiejętność projektowania instalacji elektrycznych

  • wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe lub w trakcie studiów

  • znajomość programów komputerowych: AutoCAD, Microsoft Office

  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów projektowych

  • znajomość dokumentacji technicznej, elektrycznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i kreatywność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku energii

  • uprawnienia z zakresu branży instalacji elektrycznych

  • doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dużą swobodę działania

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listy motywacyjnego).