Oferta pracy

03/APSW/CES/21

Asystent Projektanta

CES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIAO firmie

CES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Wólczańska Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z projektantami konstrukcji budowlanych,

  • Wykonywanie rysunków w programach typu CAD oraz BIM wraz z modelowaniem

  • Tworzenie dokumentacji projektowej konstrukcji prefabrykowanej w oparciu o asortyment elementów wykonywanych na danym rynku.

  • Skupienie się na zaletach prefabrykacji w odniesieniu do powtarzalności rozwiązań celem zwiększenia produktywności.

  • Udział w kształtowaniu nowej grupy projektowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. techniczne budowlane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji budowlanych

  • Znajomość obsługi komputera (AutoCAD, znajomość Tekli będzie dodatkowym atutem)

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, program kafeteryjny MyBenefit)

  • Nowoczesne biuro, wysokiej klasy narzędzia pracy, oprogramowanie

  • Opiekę mentora od pierwszych dni w firmie, rzetelny program szkoleń i wdrożenia do organizacji

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Pracę w międzynarodowym zespole inżynierów budownictwa

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy częścią Consolis Group – największego w Europie producenta prefabrykatów betonowych. Grupa Consolis jest właścicielem ponad 130 zakładów produkcyjnych rozlokowanych w 30 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 11 500 osób. CES Polska (Consolis Engineering Services) to biuro projektowe, założone w 2016 r. świadczące usługi na potrzeby spółek wchodzących w skład Grupy Consolis, głównie na rynku skandynawskim. Ciągle rośniemy i szukamy profesjonalistów chcących rozwijać się z nami.

Przewiń do profilu firmy