Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

WPW Invest Sp. z o.o.

Tylna 4C

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów budowlanych, montażowo-wykonawczych i powykonawczych konstrukcji drewnianych w zakresie od opisu po dokumentację rysunkową wraz z niezbędnymi atestam i aprobatami

  • Wykonywanie rysunków warsztatowych

  • Wykonywanie ofert dla klientów na podstawie zaprojektowanej konstrukcji

  • Wykonywanie zestawienia materiałów montażowych

  • Wykonywanie inwentaryzacji obiektu przed wykonaniem rysunków warsztatowych

  • Kontakt z inwestorem

  • Kontakt z branżą instalacyjną i architektoniczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane, inżynierskie

  • Obsługa komputera, pakietu MsOffice w szczególności Excel, AutoCad

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, precyzyjność, punktualność

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania firmy MiTeK (RoofCon, TrussCon, PaMiR)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Pakiet benefitów

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Jesteśmy jednym z największych producentów konstrukcji drewnianych w Polsce. W ramach rozwoju portfela produktów rozszerzamy naszą ofertę o domy szkieletowe.

W związku z tym poszukujemy inżyniera budownictwa (lub pokrewnej specjalności) z zacięciem handlowym.

Przewiń do profilu firmy