Logo Pracuj.pl

Asystent projektanta

BARTŁOMIEJ SARLEJ PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH "SARLEJ"O firmie

3 000–6 000
brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

BARTŁOMIEJ SARLEJ PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH "SARLEJ"

Łąkowa 3/5

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu formalnego dla budowy stacji od A do Z (koncepcje, uzgodnienia, dokumentacja, pozwolenia)
  • Wykonywanie opracowań niezbędnych do uzyskania pozwoleń i uzgodnień
  • W przypadku posiadania kwalifikacji w tym zakresie - wykonywanie projektów z branży elektrycznej, telekomunikacyjnej, ochrony środowiska.
  • Praca prowadzona będzie pod nadzorem i ze wsparciem doświadczonego personelu.
  • Ew. projektowanie prowadzone będzie pod nadzorem uprawnionego projektanta danej branży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
  • Preferowane kierunki - energetyka, telekomunikacja, ochrona środowiska
  • Umiejętność obsługi AutoCAD 2D na przynajmniej podstawowym poziomie
  • Umiejętność organizacji pracy zależnie od przyjętego harmonogramu
  • Samodzielność
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie pozwalającym na swobodną konwersację byłby dodatkowym atutem

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie

- Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

- Dobrą atmosferę w zespole

- Możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej lub hybrydowej (większość personelu pracuje zdalnie lub hybrydowo) - praca stacjonarna będzie wymagana tylko w początkowych miesiącach na potrzeby wdrożeniowe

- Możliwość rozwoju zawodowego w uzgodnionym kierunku

- Elastyczny czas pracy

Zależnie od posiadanych kwalifikacji oferujemy:

- możliwość zdobycia uprawnień budowlanych (dla asystentów projektanta)

- pracę przy dużych tematach infrastrukturalnych (głównie infrastruktura telekomunikacyjna w Polsce i Europie, energetyka w Polsce) pozwalającą na zdobycie szerokiej wiedzy i doświadczenia

O nas

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych SARLEJ od 2011 roku świadczy usługi projektowe wraz z obsługą formalno-prawną dla budownictwa telekomunikacyjnego, energetyki i przemysłu. Powierzone prace realizujemy kompleksowo - wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, decyzji i uzgodnień aż do uzyskania ostatecznego pozwolenia na użytkowanie.

Naszymi głównymi klientami są przedsiębiorstwa infrastrukturalne (Tauron, Energa, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.), największe spółki z sektora telekomunikacji radiowej i liniowej (T-Mobile, Orange, Plus) oraz generalni wykonawcy inwestycji przemysłowych na terenie całego kraju (Nokia, Herkules i inne).

Asystent projektanta, Łąkowa 3/5, Łódź