Logo Pracuj.pl

Asystent Projektanta

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Electronic Control Systems S.A.

Rumuńska 24

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach
  • Wykonywanie projektów technicznych sieci FTTH – światłowody do obiektów
  • Uzgadnianie dokumentacji z inwestorem oraz właścicielem obiektu
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki techniczne)
  • Praktyczna znajomość programów typu CAD/QGIS
  • Gotowość do podróży służbowych (wyjazdy poza miasto świadczenia pracy)
  • Znajomość procesu budowy sieci światłowodowych lub FTTH
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów linii światłowodowych lub FTTH będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z zakresu przygotowywania inwestycji linii światłowodowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-wykonawczej
  • Pracę w młodym zespole przy ciekawych projektach
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • MyBenefit

Asystent Projektanta, Rumuńska 24, Bałuty, Łódź