Oferta pracy

Asystent Projektanta

Electronic Control Systems S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rumuńska 24

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach

  • Wykonywanie projektów technicznych sieci FTTH – światłowody do obiektów

  • Uzgadnianie dokumentacji z inwestorem oraz właścicielem obiektu

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki techniczne)

  • Praktyczna znajomość programów typu CAD/QGIS

  • Gotowość do podróży służbowych (wyjazdy poza miasto świadczenia pracy)

  • Znajomość procesu budowy sieci światłowodowych lub FTTH

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów linii światłowodowych lub FTTH będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie z zakresu przygotowywania inwestycji linii światłowodowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-wykonawczej

  • Pracę w młodym zespole przy ciekawych projektach

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • MyBenefit