Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent projektanta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 07.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Producent Konstrukcji Drewnianych poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • Przygotowywanie projektów budowlanych, montażowo-wykonawczych i powykonawczych konstrukcji drewnianych w zakresie od opisu po dokumentację rysunkową wraz z niezbędnymi atestami i aprobatami
    • Wykonywanie rysunków warsztatowych
    • Wykonywanie ofert dla klientów na podstawie zaprojektowanej konstrukcji
    • Wykonywanie zestawienia materiałów montażowych
    • Wykonywanie inwentaryzacji obiektu przed wykonaniem rysunków warsztatowych
    • Kontakt z inwestorem
    • Kontakt z branżą instalacyjną i architektoniczną

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane, inżynierskie
    • Obsługa komputera, pakietu MsOffice w szczególności Excel, AutoCad
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie, precyzyjność, punktualność
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania firmy MiTeK (RoofCon, TrussCon, PaMiR)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników
    • Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
    • Pakiet benefitów
    • Milą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w Aplikuj.
    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.