Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tweetop Sp z.o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Tweetop Sp z.o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TWEETOP Sp. z o.o.

Asystent projektanta

TWEETOP Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowych ogrzewań płaszczyznowych

  • projektowanie instalacji wody użytkowej i centralnego ogrzewania

  • wykonywanie obliczeń bilansu powietrza dla domów jednorodzinnych oraz niewielkich obiektów użyteczności publicznej

  • projektowanie prostych, domowych instalacji wentylacji

  • kontakty z klientami w celu uzyskania niezbędnych danych do sporządzenia projektu

  • przygotowywanie ofert handlowych dla firm wykonawczych w oparciu o pozyskane projekty

  • telefoniczna obsługa klientów – doradztwo techniczne dot. produktów oferowanych przez firmę oraz używanego oprogramowania inżynierskiego

  • wsparcie techniczne dla działu sprzedaży

  • współpraca w zakresie prowadzenia prezentacji i szkoleń

Nasze wymagania

  • samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność planowania i przestrzegania planu działania,

  • znajomość programu Instal Therm / San ver. 4

  • znajomość oprogramowania typu AutoCad LT

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • branżowe wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku inżynierii środowiska

  • gotowość do podróży służbowych

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń , język angielski oraz znajomość oprogramowania typu: Revit, Audytor Set i Instalsoft ver. 5 będą dodatkowymi istotnymi atutami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełny etat

  • narzędzia pracy (smartfon, laptop)

  • pracę w zgranym zespole fachowców z doświadczeniem

  • szkolenia specjalistyczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie