Logo Pracuj.pl

Asystent projektanta

Minimax Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna współpraca z Kierownikiem Zespołu przy projektowaniu instalacji ppoż.
  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową
  • Opracowanie i kompletowanie dokumentacji powykonawczej, wykonawczej/przetargowej lub warsztatowej
  • Kontakt z klientem odnośnie prowadzonych projektów
  • Nadzór nad dokumentacją materiałową
  • Praca w biurze oraz na budowach na terenie Polski

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektryka lub elektronika
  • Dobra znajomość AutoCad
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

To oferujemy

  • Szkolenie produktowe oraz informatyczne z programów wspierających projektowanie
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, możliwość grupowego ubezpieczenia)
  • Interesującą pracę i współpracę z kompetentnym zespołem
  • Pracę przy dużych i prestiżowych kontraktach budowlanych

O nas

Firma Minimax Polska sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem w branży ochrony przeciwpożarowej. Roz­po­czę­ła dzia­łal­ność w Pol­sce prze­szło 20 lat temu. Firma po­sia­da­ dłu­go­let­nie do­świad­cze­nie w bu­do­wa­niu in­sta­la­cji ga­śni­czych wg naj­wyż­szych stan­dar­dów bez­pie­czeń­stwa ppoż.

Asystent projektanta, Łomianki