Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta

PHU PUMAR Marcin Puch, Paweł Sobczak sc

  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

FIRMA PHU PUMAR SC od 2011r zajmuje się pracami związanymi z budową sieci energetycznych napowietrznych i kablowych nN i SN oraz pracami modernizacyjnymi sieci dystrybucyjnych energii elektrycznej. Posiadamy własne biuro projektowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uczestniczenie w wykonywaniu dokumentacji techniczno-prawnych oraz powykonawczych w zakresie przyłączy elektroenergetycznych, sieci elektroenergetycznych, stacji transformatorowych.
  • wykonywanie obliczeń technicznych w zakresie elektrycznych napięć , uzgodnienia branżowe

WYMAGANIA:

  • ukończone studia lub ostatni rok studiów,
  • znajomość zagadnień dotyczących sieci rozdzielczych nN ,
  • dobra znajomość obsługi AutoCad,
  • prawojazdy kat. B ,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i sumienność

OFERUJEMY:

  • umowę o prace pełny etat
  • finansowanie szkoleń
  • przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne