Oferta pracy

Asystent Projektanta Mostowego

PRACOWNIA INŻYNIERSKA CREATOR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Pracownia Inżynierska Creator sp. z o.o. sp.k. jest firmą specjalizującą się w tworzeniu i optymalizowaniu projektów obiektów inżynierskich, drogowych oraz kolejowych. Realizujemy kompletne projekty wielobranżowe koordynując pracę poszczególnych zespołów projektowych.

Opis stanowiska:

  • opracowanie dokumentacji projektowej pod nadzorem doświadczonych projektantów,
  • współudział przy wykonaniu obliczeń statyczno - wytrzymałościowych,
  • kontakty z inwestorem lub wykonawcą.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe w specjalności budownictwo,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość programu Autocad, Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość programów Midas Civil, Sofistik, Soficad, Geo5,
  • sumienność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • realizację ciekawych projektów,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy