Oferta pracy

Asystent Projektanta Mostowego

Multiconsult Polska sp. z o. o.O firmie

Multiconsult Polska sp. z o. o.

North Gate

Warszawa

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Obecnie poszukujemy:

ASYSTENTA PROJEKTANTA MOSTOWEGO
(miejsce pracy: Warszawa)

Zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowych branży mostowej pod nadzorem doświadczonych projektantów;
  • Współpraca z wykonawcą podczas realizacji inwestycji.

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia inżynieryjne na kierunku budownictwo;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta branży mostowej;
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Robot, MathCAD;
  • Umiejętność pracy w wielobranżowych zespołach projektowych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
  • bardzo ciekawe i rozwojowe projekty
  • wsparcie doświadczonych projektantów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne)

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy