Oferta pracy

Asystent Projektanta Mostowego

ARCADIS Sp. z o.o.O firmie

ARCADIS Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej w zakresie obiektów inżynierskich

  • Koordynacja międzybranżowa rozwiązań projektowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku budownictwo w specjalności mostowej,

  • Doświadczenie w biurze projektowym przy sporządzaniu dokumentacji projektowej branży mostowej będzie dodatkowym atutem,

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim AutoCAD,

  • Znajomość Autodesk Revit, Autocad Civil 3D, Advance Concrete będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość aktów prawnych w zakresie obiektów inżynierskich

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. Powiększamy nasz stały zespół projektowy

  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym reprezentującym wszystkie branże budownictwa infrastrukturalnego

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w społecznościach zawodowych Arcadis, wewnętrznych programach rozwojowych oraz zewnętrznych szkoleniach i wydarzeniach branżowych

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover i Centrum Damiana, karta sportowa Multisport lub Sodexo Pass, ubezpieczenie NNW Allianz, program wsparcia pracowników w życiu prywatnym Workplace Options)

  • Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego i niemieckiego na kursach organizowanych w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program "Workplace Options"