Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Mostowego

VALUE ENGINEERING sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Value Engineering jest spółką założoną w 2015 r. przez wieloletnich, doświadczonych pracowników międzynarodowych korporacji, którzy zapragnęli stworzyć przyjazną atmosferę i przestrzeń do efektywnej pracy inżynierów projektantów. Praca stanowi istotny element życia każdego z nas i dlatego, oprócz wartości finansowych powinna dawać możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak również osobowościowego.

Każdy lubi widzieć wymierne efekty swoich wysiłków, a dobrze wypełnione obowiązki stają się źródłem prawdziwej radości. Trudno jest jednak tak patrzeć na pracę będąc przytłoczonym nadmiarem niezrozumiałych procedur i dominacją zarządzających, którzy poczucie własnej wartości budują na innych.

Ideą, która nam przyświeca od samego początku jest praca zespołowa, co nie oznacza braku wyraźnego podziału obowiązków oraz indywidualnie określonych celów.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji branży mostowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wymaganiami klienta,
  • wykonywanie prostych obliczeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie ostatnich lat nauki), preferowana specjalność mostowa,
  • podstawowa znajomość programów branżowych: CAD, Robot albo Sofistik

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu zawodowego,
  • praca w doświadczonym zespole projektowym,
  • praca przy ambitnych projektach,
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne