Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta Mostowego

IRP Biuro Projektów sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Asystent

IRP Biuro Projektów sp. z o. o. jest częścią grupy firm projektowych, powstałych z połączenia doświadczeń w wykonywaniu dużych projektów w branży konstrukcji i architektury, zdobytych przy budowach w  Polsce, Włoszech i pozostałych krajach UE. Spółka zajmuje się wykonywaniem dużych projektów z branży mostowej, tuneli i robót podziemnych w całej swojej złożoności i formie.

IRP wykonuje projekty dla dużych firm budowlanych z Polski z zagranicy, oraz dla Skarbu Państwa (m.in: Projekty tuneli na dwóch odcinkach S19, projekty obiektów mostowych w Katowicach itp.)

IRP Biuro Projektów sp. z o. o. jest częścią grupy posiadającej certyfikaty międzynarodowe, poświadczone i zweryfikowane przez SGS. Grupa operuje z zachowaniem standardów:

  • ISO 9001:2008
  • ISO 14001:2004
  • OHSAS 18001:2007

Opis stanowiska:

IRP Biuro Projektów, zajmujące się projektowaniem konstrukcji mostowych i budowli podziemnych (w tym tuneli) poszukuje osoby na stanowisko asystent projektanta. Zadaniem pracownika będzie praca przy przygotowaniu kompletnych projektów dla drogowych i kolejowych obiektów mostowych oraz tuneli (przygotowywanie rysunków dla projektów budowlanych i wykonawczych, wykonywanie obliczeń statycznych, wykonywanie rysunków zbrojeniowych, rysowanie modeli trójwymiarowych obiektów mostowych).

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office w stopniu min. średnim.
  • Ukończone studia inżynierskie o specjalności mostowej.
  • Wyższe wykształcenie.
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.
  • Zaangażowanie, dokładność, sumienność i skrupulatność.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy projektowaniu dużych obiektów mostowych i tuneli przy największych inwestycjach w Polsce i zagranicą.
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole.
  • Wyjazdy na teren budowy i zdobywanie doświadczenia z tym związanego.
  • Pracę przy użyciu najnowszych instrumentów i oprogramowania.
  • Rozwój i praktykę zawodową.
  • Współpracę z doświadczonymi inżynierami.
  • Doskonałą atmosferę w miejscu pracy.
  • Umowę na czas nieokreślony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne