Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta

SD PROJEKT s.c.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów budowlanych i projektów wykonawczych branży drogowej,

  • współpraca z projektantami branż towarzyszących (m.in. elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej, mostowej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej),

  • opracowywanie projektów stałej organizacji ruchu i projektów tymczasowej organizacji ruchu,

  • sporządzanie przedmiarów robót,

  • wykonywanie wizji lokalnych i pomiarów w terenie,

  • wykonywanie pomiarów ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub student kierunku technicznego,

  • dobra znajomość obsługi komputera i obsługi pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Mile widziane

  • student drogownictwa, kolejnictwa lub wykształcenie wyższe w specjalności drogowej/kolejowej,

  • znajomość programów typu AutoCAD,

  • umiejętność czytania map geodezyjnych,

  • znajomość przepisów techniczno-budowlanych dotyczących projektowania dróg, w szczególności Rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie,

  • sumienność i dokładność w wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole inżynierów,

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych inwestycjach,

  • zdobycie doświadczenia i rozwój zawodowy,

  • odbycie praktyki zawodowej w zakresie projektowania do uzyskania uprawnień budowlanych.

O nas

SD PROJEKT s.c.

Drogowe biuro projektowe poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, tj. CV oraz listu motywacyjnego (w formacie PDF), klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.