Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Projektanta Pracowni Architektonicznej

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIPRORAF Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1973 r. Specjalizujemy się w projektowaniu i nadzorze inwestorskim instalacji w przemysłach paliwowym, rafineryjnym, chemicznym i Energetyce oraz w instalacjach LPG i LNG.

    Od kilku lat oferujemy klientom kompleksowe usługi modernizacji instalacji przemysłowych w w/w branżach.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie projektów budowlanych i/lub wykonawczych branży architektonicznej pod nadzorem projektanta i/lub projektanta wiodącego;
    • raportowanie prac do projektanta i/lub projektanta wiodącego;
    • samodzielne wykonywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej;
    • przygotowanie dokumentacji w sposób spełniający wymagania Klienta oraz wewnętrzne standardy jakościowe firmy;
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;
    • budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy;
    • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych Klienta na każdym etapie realizacji projektów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne kierunek: architektura;
    • doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta lub podobnym (pod uwagę będą również brani kandydaci bez doświadczenia mogący wykazać się bardzo dobrą znajomością programów: AutoCAD, Revit);
    • biegła obsługa komputera;
    • bardzo dobra znajomość obsługi programów AutoCAD i Revit (warunek konieczny);
    • umiejętność komunikacji z innymi branżami;
    • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
    • dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny;
    • umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów.

    Oferujemy:

    • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego;
    • zatrudnienie w firmie technologicznej oferującej kompleksowe podejście do budowy i modernizacji instalacji przemysłowych;
    • możliwość awansu zawodowego.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)  klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).