Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Projektanta - pracownia procesowa

BIPROMET S.A.

  • Graniczna 29, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Graniczna 29

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie pracy projektowej zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od projektanta prowadzącego obowiązującymi zasadami technicznymi, normami i normatywami, przy jednoczesnym przestrzeganiu w pracach projektowych przepisów, instrukcji i zaleceń dotyczących zagadnień bhp, ppoż. i przepisów prawa budowlanego;

  • uzgadnianie szczegółów rozwiązań technicznych z prowadzącym projekt;

  • prowadzenie na polecenie kierownika pracowni nadzoru autorskiego w zakresie wykonywanej przez siebie pracy projektowej, przy każdorazowym uzgadnianiu wszelkich zmian z projektantem prowadzącym;

  • wykonywanie niezbędnych prac rysunkowych;

  • udział w prowadzeniu uzgodnień z Zamawiającym oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe: chemiczne i/lub energetyczne;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy projektowaniu obiektów przemysłowych;

  • znajomość oprogramowania branżowego AutoCAD;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności;

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • przyjazną atmosferę w pracy.

BIPROMET S.A. - Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A.- wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie projektowania oraz generalnej realizacji inwestycji dla branży przemysłowej oraz ochrony środowiska w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent projektanta - pracownia procesowa.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.