Oferta pracy

Asystent projektanta – prefabrykaty betonowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta – producenta prefabrykatów betonowych - szukamy osoby na stanowisko:

Asystent projektanta

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z projektantami konstrukcji budowlanych,

  • Wykonywanie rysunków w programach typu CAD

  • Wykonywanie rysunków w programach typu BIM

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej konstrukcji żelbetowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. techniczne budowlane,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (minimum B2)

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • ogólna znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji budowlanych,

  • znajomość obsługi programu AutoCAD, znajomość Tekli będzie dodatkowym atutem,

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze

Pracodawca oferuje

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, benefity w ramach programu kafeteryjnego, dofinansowanie do nauki języków, kursy, szkolenia i wiele innych),

  • Elastyczny czas pracy (start między 7:00 a 9:00)

  • nowoczesne biuro, wysokiej klasy narzędzia pracy i oprogramowanie,

  • opieka mentora od pierwszych dni w firmie, rzetelny program szkoleń i wdrożenia do organizacji,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • pracę w międzynarodowym zespole inżynierów budownictwa,

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia (3 m-ce).

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy