Asystent Projektanta / Projektant Instalacji Sanitarnych

FAKTORIA sp. z o.o.O firmie

  • Dulęby 5, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

FAKTORIA sp. z o.o.

Dulęby 5

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych z zakresu instalacji sanitarnych ( pod nadzorem projektanta )

  • bieżąca współpraca z kierownikiem robót w zakresie proponowanych rozwiązań projektowych

  • nadzory projektowe na budowie

  • weryfikacja dokumentacji projektowej

  • optymalizacja energetyczna / inwestycyjna rozwiązań projektowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe branżowe ( mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych )

  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Instalsoft

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • komunikatywność, samodzielność

  • znajomość rozwiązań technicznych

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę / B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • Udział w ciekawych projektach budynków niskoenergetycznych, pasywnych, wysokościowych

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje