Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent projektanta/Projektant sieci światłowodowych

TELE HAUS SERWIS SP. Z O.O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technicznej,

  • wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem budowlanym,

  • przeprowadzanie technicznych wizji lokalnych w terenie

  • inwentaryzacja sieci telekomunikacyjnej,

  • bieżące raportowanie prac i statusu realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • umiejętność wykonywania rysunków technicznych do dokumentacji,

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowany kierunek: telekomunikacja),

  • znajomość praktyczna oprogramowania CAD - AutoCAD lub Bentley Micro Station,

  • dobra organizacja pracy i terminowość,

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu projektów technicznych w branży telekomunikacyjnej,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pełne wsparcie techniczne, merytoryczne

  • przyjazną atmosferę i partnerskie relacje w pracy zespołowej

  • pakiet szkoleń, możliwość rozwoju osobistego, w tym dostęp do szkoleń zewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy polską firmą, działającą w branży telekomunikacyjnej. Realizujemy kompleksowe instalacje oraz budowy telekomunikacyjne dla największych operatorów w Polsce.

Należymy do grupy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Asystenta projektanta/Projektanta sieci światłowodowych

Miejsce pracy: Gądki, Kraków

Przewiń do profilu firmy